Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.
Kategorie: Kompostuj.cz - Bioodpad a kompostování  |  Tiskové zprávy

18.02.2015  |  Autor: Tomáš Hodek

Informační podpora občanů - dotované aktivity pro obce a firmy

Spolek Ekodomov ve spolupráci s partnery připravil grantovou žádost do 9. výzvy Státního fodu životního prostředí pro oblast environmentálního vzdělávání.
 

Cílem projektu "Kompostuj.cz - Informační podpora občanů" je efektivně a dlouhodobě snížit náklady obcí a firem na odpadové hospodářství až o 20 %, a to úbytkem množství směsného komunálního odpadu pomocí oddělení biologicky rozložitelné složky a jejího využití pro kompostování. Projekt se zaměřuje na podporu vzdělávání v oblasti předcházení vzniku bioodpadů domácím a komunitním kompostováním a lokálním zpracováním bioodpadů v malých zařízeních ve spolupráci obcí se zemědělci.

 

Na základě našich více než 10 letých bohatých zkušeností s osvětou v obcích, firmách a školách vám předkládáme soubor aktivit, které můžete využít ke snížení nákladů na odpadové hospodářství ve vaší obci.

 

Pro konečné sestavení nabídky účasti v projektu "Kompostuj.cz - Informační podpora občanů" jsme vytvořili dotazník popisující navržený soubor aktivit projektu.

 

Aktivity za výhodné ceny můžete získat, vyplníte-li a odešlete do úterý 24. 2. 2015 nezávazný dotazník předběžného zájmu.

 

V dotazníku označte činnosti a materiály, které byste uvítali pro zefektivnění nakládání s odpady ve své obci. Uvedené orientační dotované ceny pro obce odpovídají 15 % nákladů na realizaci těchto aktivit. Na základě vámi poskytnuté zpětné vazby prostřednictvím dotazníku vytvoříme konečnou podobu nabídky souboru aktivit projektu "Kompostuj.cz - Informační podpora občanů", se kterou vás oslovíme na základě akceptace projektu v průběhu března / dubna 2015.

 

Pro získání dotovaných aktivit vyplňte nezávazný dotazník předběžného zájmu.

 

Kapacita projektu je omezena. Při zapojování obcí do projektu budeme přihlížet k pořadí zaslání dotazníku předběžného zájmu a k objemu zvolených aktivit.

 
 
Pro média Detail zprávy