Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.
Kategorie: Kompostuj.cz - Bioodpad a kompostování  |  Tiskové zprávy

07.03.2016  |  

Evoluční kompostování

FESTIVAL EVOLUTION - soubor veletrhů Bio styl, Zdraví, Eco world, Osobní rozvoj a Alternativa, který se koná 18. - 23.3. 2016 na Výstavišti v pražských Holešovicích, má společné téma, odpovědný a šetrný přístup ke zdraví těla, duše i prostředí, ve kterém žijeme.
 

Stejně jako v minulých letech společnost HBABio, s.r.o. (NAKOMPOST.CZ) ve spolupráci se společností Felicius Media, s.r.o. a EKODOMOV, z.s. i letos připravila pro FESTIVAL EVOLUTION společné kompostování.

Všem vystavovatelům, kteří se zapojí do kompostování, zapůjčí NAKOMPOST.CZ speciální odvětrávaný koš ke sběru organických zbytků. Ke koši obdrží vystavovatelé zdarma kompostovatelný sáček s informací, co do něj lze třídit. Zájemci o zapojení do kompostování se mohou hlásit e-mailem do 16.3. na katerina.hodkova(at)nakompost.cz. Do e-mailu prosím vždy uveďte: název firmy, číslo stánku a kontaktní osobu/y s telefonem.

Koše a sáčky budou k vyzvednutí na stánku EKODOMOV č. LK 04 v levém křídle Průmyslového paláce v pátek 18. 3. 2014 od 9 hodin na základě přihlášky zaslané e-mailem.

V průběhu veletrhu bude zapojené stánky objíždět nákladní tříkolka s hnědou sběrnou nádobou na organický materiál. Plný sáček vyměníme za sáček prázdný. Rovněž bude možné kdykoli dle potřeby naplněný sáček zanést na stánek EKODOMOV.

Organický materiál následně zkompostujeme v otočném kompostéru JORA určeném ke kompostování ve firmách a ke společnému kompostování domácností.

Vystavovatelé mohou též využít příležitosti zdarma konzultovat na stánku EKODOMOV optimalizaci nakládání s organickým materiálem ve své firmě s možností jeho začlenění do systému environmentálního managementu dle ISO 14001. Další rady ohledně kompostování nejen ve firmách naleznetne na www.kompostuj.cz.

 

 

 
 
Pro média Detail zprávy