Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.

Kontakt

Koordinátor
Malý průzkumník přírody

Kamila Valentová
komunikace s rodiči a školami
kamila.valentova(at)ekodomov.cz
792 300 667

Marie Černá
péče o lektory
marie.cerna(at)ekodomov.cz

Přihláška na školení lektorů

Obecné informace

Vítejte v přihlašovacím formuláři pro školení lektorů Ekodomova. Pořádané školení je zaměřené hlavně na potřeby našeho kroužku. Na školení Vám budou představeny hodiny kroužku a předáme Vám informace potřebné k jeho vedení. Absolvování školení Vás opravňuje stát se lektorem kroužku i výukových programů Ekodomova. Lektor má plat 230 Kč za lektorovací hodinu v češtině (za lekci kroužku je celkem 400 Kč, tedy 1,5 h lektorování + 0,25 h zpráva rodičům o průběhu kroužku) a vede samostatně minimálně jednou týdně svou skupinu dětí. Více informací o kroužku naleznete na www.pruzkumnikprirody.cz.

Kontaktní údaje a informace

Zkušenosti s výukou dětí mám z: *


Chtěl/a byste se stát lektorem Ekodomova a učit kroužek Malý průzkumník přírody? (Smlouva je na DPP, lektor si určí kdy, kde a kolik skupin průzkumníků v týdnu chce učit) *

Ve kterém městě byste chtěl/a kroužek učit? *

Ve kterém jazyce jste schopni lektorovat / vést děti? *

Máte nějaké zdravotní problémy nebo omezení? *


Odeslání formuláře

Mám zájem dostávat informace a novinky z Ekodomova *

Závěrečné ustanovení: Potvrzuji, že uvedené údaje jsou správné a souhlasím s jejich zpracováním. S osobními daty bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. Osobní údaje jsou shromažďovány pouze pro vnitřní potřeby organizace Ekodomov, z.s.

CAPTCHA image for SPAM prevention Nemůžete-li kód přečíst,
klikněte zde.