Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.

Kontakt

Koordinátor
Malý průzkumník přírody

Kamila Valentová
komunikace s rodiči a školami
kamila.valentova(at)ekodomov.cz
792 300 667

Marie Černá
péče o lektory
marie.cerna(at)ekodomov.cz

Školení lektorů Ekodomova

Zajímá tě přírodní zážitková pedagogika? Rád(a) zkoušíš nové věci?Zveme Vás na kurz, který Vám umožní stát se naším lektorem a získat nové zkušenosti v environmentální výchově a vedení dětí. Navíc budete obohaceni o osobnostní a pracovní rozvoj a příjemně strávené dny v prostředí Šáreckého údolí. Během třídenního školení spolku Ekodomov získáte metodickou průpravu pro zdokonalení lektorských dovedností v neformálním vzdělávání. Absolvování školení Vás opravňuje stát se hlavním lektorem družiny a výukových programů Ekodomova. Dozvíte se také o dalších možnostech spolupráce u nás (lektor táborů, tvůrce lekcí apod.).

Kde a kdy se školení koná?

Na kurzu tě uvítáme v jurtě a okolní zahradě v krásném prostředí Ekodomova. Obvykle se školení koná třikrát ročně. Adresa: V Podbabě 29b, Praha 6.

Aktuální termín konání:

  • 29. - 31. ledna 2021

Školení začne v pátek odpoledne a poté spolu strávíme celou sobotu i neděli přibližně od 9.00 do 18.00.

Kolik to stojí?

Zájemci o kurz zaplatí rezervační poplatek 2000 korun, tyto peníze však dostanou zpět za předpokladu, že úspěšně projdou kurzem a zůstanou našimi stálými lektory.

Přihlaste se prostřednictvím přihlašovacího formuláře. Přihláška se stává závaznou po doručení rezervačního poplatku na náš účet.

10.12.2020 11:20