Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.

Mateřské školy

Cena a místo programů:

60 Kč / žák MŠ / 90 minut
(není-li uvedeno u programu jinak)

Minimální cena za program je 650 Kč / 90 min.

Upozornění:

Realizaci programu je nutné v případě potřeby (nemocné děti, nečekaná jiná akce aj.) zrušit minimálně 48 hodin předem, a to prostřednictvím emailu koordinátorce programů: klara.ondrickova(at)ekodomov.cz. Jinak Vám budeme účtovat storno poplatek v hodnotě minimální ceny za program, tj. 650 Kč.

Programy realizujeme zpravidla ve venkovních  prostorách vaší školky, přilehlém parku nebo ve venkovní učebně Ekodomova v zahradě Šárynka (V Podbabě 29b, Praha 6). V případě nepříznivého počasí probíhá program ve třídách. K ceně programu mimo území hl. m. Praha je nutné připočítat částku za dopravu lektora a čas strávený v dopravě (paušální poplatek 150 Kč za lektora). Při cestě osobním automobilem účtujeme 10 Kč / 1 km. Konkrétní cenu za dopravu pro Vaši lokalitu Vám rádi zkalkulujeme.

Program je zpravidla připraven pro skupinu 15 – 20 dětí.

Programy jsou  primárně určeny pro děti ve věku od 4 do 6 let. V případě zájmu o přizpůsobení programu pro mladší děti zaškrtněte v objednávkovém formuláři, že máte zájem o variantu programu pro 3-leté děti, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Lektor zajišťuje odbornou část programu nikoliv dozor nad dětmi, proto, prosím, v případě potřeby, dbejte na to, aby pedagog děti vhodně usměrnil.

OBJEDNÁVKA VÝUKOVÉHO PROGRAMU >>>

Nahoru