Zobrazit zpravodaj v prohlížeči
  Ekodomov Prosincový zpravodaj Ekodomova
Vážení a milí příznivci, blíží se vánoce a po nich nový rok, čas předsevzetí. Pokud jedním z těch vašich je změnit zaměstnání, tak s tím vám můžeme pomoct - hledáme administrativního pracovníka na plný úvazek.

  Ekonákup Ekonákup

Ekonákup

Možná už jste začali s pečením vánočního cukroví, ale pokud ne (a nebo hledáte inspiraci pro další druh na vánoční stůl), máme pro vás hned tři knihy s různými recepty. Jestli už máte napečeno, nejspíš na vás ještě čeká vánoční úklid, který s námi bude příjemnější a voňavější. Další kousky z naší knižní nabídky se týkají nadcházejícího roku nejen z pohledu našich předků. Neplánujete nakupovat pro sebe, ale ještě sháníte dárek? Kromě široké nabídky zboží nabízíme i dárkové poukazy. Aby Vám zboží dorazilo do vánoc, objednávejte do 17. 12. 2017. Osobní odběr na Praze 6 (v kanceláři Ekodomova) je možný až do 23. 12. 2017.

  Kompostuj.cz Kompostuj.cz

Kompostuj.cz

O kompostování povídal Tomáš Hodek na vlnách Českého rozhlasu.
Nejenom mluvíme, ale také makáme - v ZŠ Duhovka na Praze 6 pomáháme nastavit systém kompostování, který nejen ušetří škole finance za svoz bioodpadu, ale poslouží jako výuková pomůcka, a na příští rok plánujeme ve spolupráci s jednou z pražských městských částí rozmístění komunitních kompostérů. Pokud nás chcete v tomto úsilí podpořit, hledáme mediální partnery!

  Ekovýchova Ekovýchova

Ekovýchova

Máme pro vás speciální omezenou nabídku zimních výukových programů. Ať už chcete dětem přiblížit svět lidových tradic v období od masopustu až do Velikonoc či zimní přírody, rádi vám s tím pomůžeme.

  Malý průzkumník přírody Malý průzkumník přírody

Malý průzkumník přírody

Chcete se stát naším kolegou a pracovat s dětmi v oblasti ekologie, přírodovědy nebo biologie? Zajímají Vás nové lektorské přístupy? Hledáte smysluplnou a naplňující práci? Zveme Vás na lednový kurz pro lektory Malého průzkumníka přírody (MPP), který Vám umožní stát se naším lektorem, získat nové zkušenosti v environmentální výchově a vedení dětí.

  Šárynka Šárynka

Šárynka

Od ledna hledáme nového průvodce/průvodkyni do třídenní skupinky (0,7 úvazku). Pokud je Vaším povoláním práce s dětmi a máte vztah k přírodě, vězte, že po ochutnání tohoto typu pedagogické činnosti už se Vám nebude chtít do interiéru kamenných školek. Práce klade zvýšené nároky na fyzickou a psychickou zdatnost, odměnou je však radost z bytí venku, v přírodě, z možnosti prožívat s dětmi živý koloběh roku. Možná toto místo čeká právě na Vás anebo víte o někom, kdo se na tuto pozici vysloveně hodí.

  Facebook Ekodomova              Facebook Kompostuj.cz              Facebook Lesní školka Šárynka

  Copyright © 2017 Ekodomov, z. s., V Podbabě 29b, 160 00 Praha 6
Ekodomov, Kompostuj.cz, Ekonákup, Šárynka, Ekovýchova, Malý průzkumník přírody
Zrušit zasílání novinek z Ekodomova můžete na stránce Novinky e-mailem.