Zobrazit zpravodaj v prohlížeči
  Ekodomov Listopadový zpravodaj Ekodomova
Vážení a milí příznivci, je tu listopad. Měsíc, kdy se příroda ukládá ke spánku, zatímco my si připomínáme probuzení sil, které nám přinesly svobodu a demokracii.

  Ekonákup Ekonákup

Ekonákup

Novinky v e-shopu! Počasí venku není příliš lákavé, tak proč si nezalézt do tepla s knihou. Pokud si tam s vámi zalezou i děti, bude se jim (i vám) líbit třeba kniha Včely nebo Luční školka. A pokud máte náladu na něco vážnějšího, zaujme vás exkurze za taji masného průmyslu Farmagedon.

  Kompostuj.cz Kompostuj.cz

Kompostuj.cz

KompostFEST je za námi, Miss Kompost zná vítěze. Velmi děkujeme partnerům, návštěvníkům a soutěžícím, prostě všem, díky nimž to i tentokrát klaplo. Shrnutí z celé akce včetně výsledků si můžete přečíst zde a fotogalerii z vyhlášení si můžete prohlédnout zde.

  Ekovýchova Ekovýchova

Ekovýchova

Pravé listopadové počasí a blížící se příjezd sv. Martina nám připomíná, že zde brzy bude doba adventní. Náš program "Zimní slunovrat a doba očekávání" v sobě spojuje lidové tradice s tím, co se děje v prosincové přírodě. Děti se v něm naučí, jak pomoci zvířátkům v zimě i jak se na Vánoce připravovali naši předkové. Program si můžete objednat v termínu od začátku prosince do 22.12.2017.

  Malý průzkumník přírody Malý průzkumník přírody

Malý průzkumník přírody

Podzimní bádání malých průzkumníků je v plném proudu a průzkumníci intenzivně zkoumají proměny podzimní přírody. Od prvního listopadového týdne kroužek běží i na ZŠ a MŠ Hnízdo v Úněticích a dvě skupinky čerstvých průzkumníků každý čtvrtek vyráží do okolního terénu.

  Šárynka Šárynka

Šárynka

Oheň v jurtě plápolá každé ráno. spolu s dětmi citlivě vnímáme měnící se roční dobu, vzduchem se nese vůně tlení. V posledních týdnech jsme s radostí hostili dvě exkurze studentek z VOŠ pedagogické a sociální. Teď se naše společenství už těší na příchod Martina na bílém koni, na slavnost sdílení a spolupatřičnosti.

  Facebook Ekodomova              Facebook Kompostuj.cz              Facebook Lesní školka Šárynka

  Copyright © 2017 Ekodomov, z. s., V Podbabě 29b, 160 00 Praha 6
Ekodomov, Kompostuj.cz, Ekonákup, Šárynka, Ekovýchova, Malý průzkumník přírody
Zrušit zasílání novinek z Ekodomova můžete na stránce Novinky e-mailem.