Zobrazit zpravodaj v prohlížeči
  Ekodomov Zářijový zpravodaj Ekodomova
Vážení a milí příznivci,
přejeme vám září prosvětlené slunečními paprsky a prozářené milými chvilkami.

  Ekonákup Ekonákup

Ekonákup

Jako vždy pro vás máme několik novinek! Jablečná sezona se rozjíždí a letos jí můžete povýšit na novou úroveň s drtičem či kráječem jablek, lisem na moštování a sušičkou (vhodnou samozřejmě nejen na jablka). Nejen tyto výrobky si budete moci prohlédnout 23. - 24. září na pražském Festivalu Evolution; poznáte nás podle růžové tříkolky, se kterou zajišťujeme festivalové kompostování.

  Kompostuj.cz Kompostuj.cz

Kompostuj.cz

Již jen poslední měsíc zbývá na registraci do soutěže o nejhezčí kompost, Miss Kompost! Přihlášení je jednoduché, stačí zadat foto kompostu a stručné informace, aktuální konkurenci můžete obhlédnout zde a určitě vás zaujmou i ceny - nářadí a zahradní mechanizace.

  Ekovýchova Ekovýchova

Ekovýchova

V rámci Měsíce zdravé šestky se k nám do Ekodomova můžete přijít podívat 20. září a kromě pokusů a ekohrátek se dozvědět více nejen o kompostování. Pokud tento den nemůžete, třeba na sebe budeme mít větší štěstí 14. září na akci Zodpovědně k životnímu prostředí či při jiné příležitosti.

  Malý průzkumník přírody Malý průzkumník přírody

Malý průzkumník přírody

S nadcházejícím školním rokem opět otevíráme možnost zapojit se do řad lektorů. Základním požadavkem je účast na školení. Kroužek malého průzkumníka rozšiřujeme letos na nové školy, zda se to týká i vašich dětí se dozvíte již během prvních dní jejich školní docházky či velmi brzy na našem webu. Máme toho teď hodně před sebou, ale ani o prázdninách jsme nezaháleli a naplno si užili tábory. Uteklo to až příliš rychle!

  Šárynka Šárynka

Šárynka

V létě jsme rozhodně nezaháleli a Šárynka si od nás moc neoddechla. Proběhly zde tři příměstské tábory Šárynky pro menší děti, pro starší byly určené čtyři turnusy táborů Malého průzkumníka přírody. Teď už vstupujeme do nového školního roku, plní energie a s novou kolegyní - jedna z našich stávajících průvodkyň čeká miminko a brzy vymění 16 školkových skřítků za jednoho vlastního.

  Facebook Ekodomova              Facebook Kompostuj.cz              Facebook Lesní školka Šárynka

  Copyright © 2017 Ekodomov, z. s., V Podbabě 29b, 160 00 Praha 6
Ekodomov, Kompostuj.cz, Ekonákup, Šárynka, Ekovýchova, Malý průzkumník přírody
Zrušit zasílání novinek z Ekodomova můžete na stránce Novinky e-mailem.