Zobrazit zpravodaj v prohlížeči
  Ekodomov Červnový zpravodaj Ekodomova
Vážení a milí příznivci, jazykově se původ názvu měsíce Červen odvozuje ze dvou možností. Jednak šlo o sezónu, kdy se sbírali brouci červci, ze kterých se získávalo červené barvivo, druhak jde o čas v roce, kdy se vše červená - jahody, rajčata, květiny i kůže na zádech při prvním opalování.

  Ekonákup Ekonákup

Ekonákup

Opět pro vás máme várku novinek! Sortiment knih o pěstování a půdě doplňuje např. Manifest disfrutalismu, návod jak si vychutnat život tak trochu jinak. Jedním z výsledků naší práce jsou i razítka listů, vhodná pro výuku ve škole, na kroužcích, v oddílech. Dali jsme si na nich velmi záležet :-).

  Kompostuj.cz Kompostuj.cz

Kompostuj.cz

Máme pro vás další video! Tentokrát o tom, jak kompostovat na sídlišti.
I letos pro vás organizujeme soutěž o nejhezčí kompost, tentokrát v kategoriích Kompost roku, Miss kompost Facebook a Miss kompost škol. Pokud je vaše kompostoviště v kondici, můžete ho přihlásit, pokud ne, je na čase začít ho zušlechťovat.

  Ekovýchova Ekovýchova

Ekovýchova

Pokud plánujete letní tábor či jinou akci s dětmi, nezapomeňte, že si můžete objednat jako zpestření naše výukové programy a divadla. A pokud už teď na své škole plánujete program na příští rok, tak již brzy pro vás budeme mít aktuální katalog na příští školní rok. Nezapomeňte, že i jako rodiče můžete navrhnout škole naše programy, pokud vás zaujmou.

  Malý průzkumník přírody Malý průzkumník přírody

Malý průzkumník přírody

Malý průzkumník se stále rozrůstá a tak opět nabíráme nové lektory! V červenci proběhne nové školení, které bude dozajista zajímavou zkušeností i pro ty, kdo neplánují lektorovat jen naše kroužky.
Nabízíme také ještě volná místa v srpnových turnusech na letních příměstských táborech, které umožňují dětem strávit smysluplně prázdninový týden hrátkami nejen v přírodě.

  Šárynka Šárynka

Šárynka

Letošní Jarmark se velmi povedl. Potkali se sousedi, známí i přátelé Šárynky a Ekodomova vůbec. Konec školního roku věnujeme výletům, hrám ve sluncem zalité zahradě a vzpomínkám na rok za námi. Na konci měsíce navíc do světa vyprovodíme s ranečkem buchet 5 předškoláků, kterým už teď s předstihem přejeme šťastnou cestu!

  Facebook Ekodomova              Facebook Kompostuj.cz              Facebook Lesní školka Šárynka

  Copyright © 2017 Ekodomov, z. s., V Podbabě 29b, 160 00 Praha 6
Ekodomov, Kompostuj.cz, Ekonákup, Šárynka, Ekovýchova, Malý průzkumník přírody
Zrušit zasílání novinek z Ekodomova můžete na stránce Novinky e-mailem.