Zobrazit zpravodaj v prohlížeči
  Ekodomov Květnový zpravodaj Ekodomova
Vážení a milí příznivci, květen je tu. Než vás přemůže máchovské romantické poblouznění, zkuste si najít chvilku na pravidelnou dávku ekodomováckých novinek.

  Ekonákup Ekonákup

Ekonákup

Spoooustu novinek! Květinová kuchařka a další knihy, separační prkénka a doplňkový sortiment ke kompostovacím toaletám... A kromě toho i spoustu časem už prověřených úspěšných stálic od prověřených dodavatelů.

  Kompostuj.cz Kompostuj.cz

Kompostuj.cz

Nevíte, jaký typ kompostéru se bude nejlépe hodit pro vaše potřeby? Ukážeme Vám, jaké typy kompostérů existují, na co se hodí a jaké jsou jejich výhody či nevýhody. A pokud se chcete dozvídat novinky ze světa kompostování častěji než jednou měsíčně, nezapomeňte nám dát like na naši stránku na Facebooku :-).

  Ekovýchova Ekovýchova

Ekovýchova

Strastiplnou cestu Ohryzku za maminkou sledovaly děti při dubnových oslavách Dne Země v divadelním představení Vivat Kompostela. Fotky z představení v Mělnickém Vtelnu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

  Malý průzkumník přírody Malý průzkumník přírody

Malý průzkumník přírody

Malý průzkumník se stále rozrůstá a tak opět nabíráme nové lektory! V červenci proběhne nové školení, které bude dozajista zajímavou zkušeností i pro ty, kdo neplánují lektorovat jen naše kroužky.
Nabízíme také ještě volná místa v srpnových turnusech na letních příměstských táborech, které umožňují dětem strávit smysluplně prázdninový týden hrátkami nejen v přírodě.

  Šárynka Šárynka

Šárynka

Jak jsme minule upozornili, opravili jsme vrbičkové stavby a vše se teď krásně zelená. Fotku sem ale nedáme, radši se přijďte sami podívat 20. května na Májový jarmark. Kromě vrbiček vás bude čekat i divadlo pro děti, živá hudba, domácí občerstvení a vůbec pohodové prostředí ovocného sadu a Šárynky.

  Facebook Ekodomova              Facebook Kompostuj.cz              Facebook Lesní školka Šárynka

  Copyright © 2017 Ekodomov, z. s., V Podbabě 29b, 160 00 Praha 6
Ekodomov, Kompostuj.cz, Ekonákup, Šárynka, Ekovýchova, Malý průzkumník přírody
Zrušit zasílání novinek z Ekodomova můžete na stránce Novinky e-mailem.