Zobrazit zpravodaj v prohlížeči
  Ekodomov Dubnový zpravodaj Ekodomova
Vážení a milí příznivci, zahrádku máte již jistě odzimovanou, záhony zryté, zeleninu a květiny zaseté, kompost přeházený, tak si odpočiňte u ekodomováckého zpravodaje... no a jestli ne, tak si ho přečtěte taky, teď už se to nezblázní.

  Ekonákup Ekonákup

Ekonákup

Pokud jste zjistili, že starý kompostér nepřežil zimu nebo přestal dostačovat, nezapomeňte, že v naší nabídce máme osvědčené modřínové kompostéry JERY. Pokud plánujete nové záhony a zaujaly vás výhody těch vyvýšených, možná bojujete s tím, kde na ně sehnat vhodný materiál - i s tím vám můžeme pomoci. Pokud teprve začínáte přemýšlet "jak na to", můžete se inspirovat v nové várce knih, které pro vás držíme skladem. Samozřejmě nejen tápající si v nich najdou svoje, doporučujeme zejména Jak vypěstovat květnatou louku a Malá zahrádka, velké výnosy.

  Kompostuj.cz Kompostuj.cz

Kompostuj.cz

Možná si pamatujete, že jsme vám před časem slibovali videa o kompostování... konečně vám představujeme první! Dozvíte se základy z oblasti kompostování, jak dostat kompost po zimě znovu do kondice, k čemu je dobrá hygienizace a doufáme, že se u toho i pobavíte :-).

  Ekovýchova Ekovýchova

Ekovýchova

Přijďte se s dětmi podívat na naše tři jarní přírůstky! Nabízíme výukový program Cesta vlny pro MŠ i ZŠ v zahradě Šárynka s návštěvou u oveček. V programu se děti dozví, jak se vlna zpracovává, jak ovečky žijí a taky si děti zkusí vlnu samy čistit a vyčesávat.

  Malý průzkumník přírody Malý průzkumník přírody

Malý průzkumník přírody

Nově nabízíme k vybraným táborům i svoz z Kobylis, Strossmayerova náměstí a Petřin. Pokud pro vás doteď byla překážkou doprava, neváhejte se podívat na aktuální nabídku.
Nejspíše znáte akci Ukliďme Česko, jejímž cílem je zanechat malou pozitivní stopu alespoň ve svém okolí pomocí úklidu odpadků. Velmi rádi jsme se zapojili, více se dozvíte z našich zpráviček. Samozřejmě tam toho najdete i více, nevěnujeme se jen úklidu :-).

  Šárynka Šárynka

Šárynka

Zima už je naprosto definitivně za námi a máme na tom podíl - do zimního království jsme doprovodili Moranu. Na zahradě také proběhla první brigáda, hezky to tu prokouklo a těšíme se, až si od bláta umažeme nejen holinky, ale i ruce při zahradničení. Také si vás dovolujeme pozvat na Den otevřených dveří 28. dubna, kde se dozvíte víc nejen o příměstských táborech, na které máme stále ještě pár volných míst.

  Facebook Ekodomova              Facebook Kompostuj.cz              Facebook Lesní školka Šárynka

  Copyright © 2017 Ekodomov, z. s., V Podbabě 29b, 160 00 Praha 6
Ekodomov, Kompostuj.cz, Ekonákup, Šárynka, Ekovýchova, Malý průzkumník přírody
Zrušit zasílání novinek z Ekodomova můžete na stránce Novinky e-mailem.