Zobrazit zpravodaj v prohlížeči
  Ekodomov Březnový zpravodaj Ekodomova
Vážení a milí příznivci, nejen alergici na svých ucpaných nosech poznali, že jaro je tu. Sněženky a talovíny vykoukly zpod starého listí, pupeny lísek se začaly otvírat a loňské trsy divoké pažitky se opět zelenají. Než vyrazíte nadýchat se jarních vůní a pylu, počtěte si v našem zpravodaji.

  Ekonákup Ekonákup

Ekonákup

Většinu našeho sortimentu si budete moci jako každý prohlédnout na festivalu Evolution, kde na vás budeme s úsměvem čekat 24. až 26. března. V podobném termínu, 23. až 26. března, budeme i na veletrhu For Garden. Probrat s námi můžete kromě kompostování a rad pro ekologickou domácnost i novinky z našeho sortimentu, aktuální vzhledem k době - týkají se pěstování.

  Kompostuj.cz Kompostuj.cz

Kompostuj.cz

Miss kompost 2017 - soutěž o kompost roku! Kompostujete? Podělte se o vaše zkušenosti a zúčastněte se 12. ročníku kultovní soutěže. Letos budeme soutěžit ve třech kategoriích: Kompost roku, Miss kompost Facebook a Miss kompost škol. Opět na vás čekají zajímavé ceny, mezi letošní partnery soutěže patří například výrobci zahradního nářadí Fiskars nebo Vari.

  Ekovýchova Ekovýchova

Ekovýchova

Na MŠ a ZŠ Vodnická v Praze budeme 23. března nejen s divadlem Vivat Kompostela, ale povídat si budeme i o kompostování s praktickými ukázkami kompostérů. Dále si můžete objednávat představení a programy pro školy, více informací o nich najdete na našem webu.

  Malý průzkumník přírody Malý průzkumník přírody

Malý průzkumník přírody

Opět budeme nabírat nové lektory - sledujte naše stránky. I s průzkumníky můžete strávit prázdniny smysluplně, přihlašování na letní tábory stále běží - termíny a další detaily najdete podrobně zde. Rádi bychom se také podělili o střípek z průzkumnického kroužku, kdy jsme aspoň malou měrou přispěli ke zlepšení našeho okolí - zapojili jsme se do projektu Ukliďme Česko a vyčistili od odpadků okolí ZŠ Jana Wericha.

  Šárynka Šárynka

Šárynka

Masopust! Skvělá atmosféra, návštěvy sousedů z okolí a celkově bohatá účast nám udělaly velkou radost. Za pár dní nás čeká vynášení Morany, jsme zvědaví, jaké dojmy tato symbolická oslava konce zimy na děti udělá. Na letních táborech zbývá několik posledních prázdných míst - pokud ještě váháte s registrací, radši koukněte do kalendářů a zapište se.

  Facebook Ekodomova              Facebook Kompostuj.cz              Facebook Lesní školka Šárynka

  Copyright © 2017 Ekodomov, z. s., V Podbabě 29b, 160 00 Praha 6
Ekodomov, Kompostuj.cz, Ekonákup, Šárynka, Ekovýchova, Malý průzkumník přírody
Zrušit zasílání novinek z Ekodomova můžete na stránce Novinky e-mailem.