Zobrazit zpravodaj v prohlížeči
  Ekodomov Únorový zpravodaj Ekodomova
Vážení a milí příznivci, zima už končí - zahradníky již svrbí ruce a začínají s předpěstováváním, milovníci přírody už se těší na jarní proměnu a k tomu vám přinášíme několik novinek z Ekodomova.

  Ekonákup Ekonákup

Ekonákup

Stále rozšiřujeme nabídku! Nově třeba máchadlo prádla nahrazující aviváž a minerální přípravek na hubení parazitů a hmyzu. Také jsme rozšířili nabídku ekodrogerie, kterou držíme skladem, takže svou objednávku od nás obdržíte rychleji než dříve. Když zmizí sníh, tak před prvními jarními kvítky se objeví... psí hovínka. Pokud se s nimi chcete vypořádat rychle a aniž byste se ušpinili, vyzkoušejte sběrač Nobby. Je toho ještě mnohem víc, však se podívejte sami :-).

  Kompostuj.cz Kompostuj.cz

Kompostuj.cz

Připravili jsme pro Vás novou službu Monitor půdy, v jejímž rámci zajišťujeme kompletní servis na ochranu Vaší půdy před znehodnocením degradací. Zajistíme odběr a rozbor půdního vzorku, poskytneme Vám monitorovací zprávu, která slouží jako odborný podklad při sjednávání pachtovní smlouvy nebo při prodeji pozemků.


  Ekovýchova Ekovýchova

Ekovýchova

Asi víte, že nabízíme výukové programy. Pokud se vám líbí, neváhejte se o nich zmínit ve škole, do které chodí vaše děti! Máme ještě volné termíny v květnu a červnu. Takže ať už se vám líbí Cesta vlny, Vypěstuj a sněz či Devatero bylinek, zprostředkujte je dětem.

  Malý průzkumník přírody Malý průzkumník přírody

Malý průzkumník přírody

Do léta sice daleko, ale už teď je třeba začít přemýšlet nad jeho programem - hlavně pro děti. Pokud sháníte něco blízkého k přírodě, vhodného pro předškoláky i starší, s osobním přístupem v menším kolektivu, tak nehledejte dále. Všechny informace o letních příměstských táborech se dozvíte zde.

  Šárynka Šárynka

Šárynka

Chystáme den otevřených dveří; budeme se těšit na vaši návštěvu 3. března. Jen pár dní poté, 7. března, nás čeká zápis. A co se u nás děje aktuálně? Zima je pro nás příležitostí k otužování a hrátkám, ale po očku už vyhlížíme jaro. Nezapomeňte přihlásit včas své děti na některý z letních příměstských táborů, obvykle se rychle zaplní :-).

  Facebook Ekodomova              Facebook Kompostuj.cz              Facebook Lesní školka Šárynka

  Copyright © 2017 Ekodomov, z. s., V Podbabě 29b, 160 00 Praha 6
Ekodomov, Kompostuj.cz, Ekonákup, Šárynka, Ekovýchova, Malý průzkumník přírody
Zrušit zasílání novinek z Ekodomova můžete na stránce Novinky e-mailem.