Zobrazit zpravodaj v prohlížeči
  Ekodomov Lednový zpravodaj Ekodomova
Vážení a milí příznivci, i v novém roce vám přinášíme várku novinek z Ekodomova. Hezké počtení!

  Ekonákup Ekonákup

Ekonákup

Velmi aktuální novinka - krmítka Finch, vyrobená v České republice a schválená Českou společností ornitologickou. Také se blíží doba předpěstovávání sazenic, již brzy přijde čas na výsev salátu, celeru, kedluben a další zeleniny. Díky sadbovačům Quickpot to bude hračka! Připravit si můžete také vlastní substrát s požadovanými vlastnostmi, tak neváhejte s nákupem vermikulitu a vermikompostu.

  Kompostuj.cz Kompostuj.cz

Kompostuj.cz

Rozšiřujeme pro vás nabídku služeb, nově pro vás uspořádáme audit odpadového hospodářství či pomůžeme s žádostí o dotaci. Naším cílem je pomoci firmám i obcím zlepšit jejich odpadové hospodářství a zároveň ušetřit. Prohlédněte si naší nabídku!

  Ekovýchova Ekovýchova

Ekovýchova

Přepracovali a zlepšili jsme velmi aktuální program Naše učitelka zima, díky kterému si děti již ve školce mohou vyzkoušet třeba odlévání stop. Pokud vás více než stopy zajímá, jak zimu zvládají naši ptáci, dozvíte se to (a mnohem více) při kroužkování s ornitologem či přímo díky programu Ptáčci na našem krmítku. Nezapomeňte také objednávat s předstihem naše další výukové programy, čím dříve se ozvete, tím větší výběr termínů vám zvládneme nabídnout.

  Malý průzkumník přírody Malý průzkumník přírody

Malý průzkumník přírody

Již víte, do jakého kroužku bude chodit vaše dítě příští pololetí? Co třeba ho přihlásit do kroužku, kde se dozví spoustu informací o přírodě kolem nás, vyzkouší si řadu pokusů a stráví spoustu času venku? Podívejte se zda nabízíme kroužek i na Vaší škole a neváhejte s přihláškou, kapacita je omezená.
Také již nabízíme místa na letních příměstských táborech, jejichž náplň potěší zkušené průzkumníky i ty, kdo dosud nemají z kroužku žádné zkušenosti.

  Šárynka Šárynka

Šárynka

Nový rok jsme přivítali Tříkrálovou slavností s divadlem o Ježíškově narození a protože nejsme žádné bábovky, vyrážíme na školku v přírodě - do Krkonoš!
Také jsme pro vás zveřejnili termíny letních příměstských táborů, nezapomeňte se přihlásit včas, obvykle se rychle zaplní :-)

  Facebook Ekodomova              Facebook Kompostuj.cz              Facebook Lesní školka Šárynka

  Copyright © 2017 Ekodomov, z. s., V Podbabě 29b, 160 00 Praha 6
Ekodomov, Kompostuj.cz, Ekonákup, Šárynka, Ekovýchova, Malý průzkumník přírody
Zrušit zasílání novinek z Ekodomova můžete na stránce Novinky e-mailem.