Zobrazit zpravodaj v prohlížeči
  Ekodomov Prosincový zpravodaj Ekodomova
Vážení a milí příznivci, zima a mráz k nám vtrhly v plné síle! Zasedli jsme k počítačům a přinášíme vám spoustu novinek!

  Ekonákup Ekonákup

Ekonákup

Spustili jsme možnost přepravy zásilek pomocí služby Zásilkovna!. Nepřehlédněte také časy expedice do Vánoc, abyste stihli objednat dárky včas. A co že si můžete objednávat? Kromě jistoty jako jsou dárkové poukazy také nabízíme tradiční sortiment, od pomůcek pro malé objevitele, přes knihy o pěstování až po různé druhy kompostérů - i v zimě se dá začít kompostovat!

  Kompostuj.cz Kompostuj.cz

Kompostuj.cz

Česko zná Miss Kompost 2016! Děkujeme všem přihlášeným a účastníkům soutěže.
Vytvořili jsme také malý dotazník pro zpětnou vazbu, abychom se mohli dále vylepšovat, budeme velmi rádi za Váš názor - vyplnění zabere jen tři minuty.

  Ekovýchova Ekovýchova

Ekovýchova

Jistě znáte naše divadla, pokud se budete chtít podívat zdarma na divadlo Vivat Kompostela, máte šanci 10. prosince v pražské Gutovce od 15 hodin. Projekt divadel je podpořen projektem Kompostuj.cz zaštítěným grantem SFŽP a Magistrátem hlavního města Prahy.

  Malý průzkumník přírody Malý průzkumník přírody

Malý průzkumník přírody

Pomalu se připravujeme na nábor dětí pro další pololetí, pokud uvažujete o kroužku pro děti, který má smysl, tak se nezapomeňte podívat na náš průzkumnický web.
A jestli chcete vědět, jak vypadají obvyklé lekce, sledujte novinky.

  Šárynka Šárynka

Šárynka

Učíme děti, že vánoční čas není (a nemá být) zaměřen jen na shon za dárky, ale je i vhodným obdobím pro sebepoznání. Proto se na začátku adventu vydaly k pouti do vlastního nitra v adventní spirále a navštívil je tak trochu jiný Mikuláš. Ale i běžné radosti nám způsobují velké potěšení, proto se začínáme připravovat na výlet na hory a školku v přírodě :-).

  Facebook Ekodomova              Facebook Kompostuj.cz              Facebook Lesní školka Šárynka

  Copyright © 2016 Ekodomov, z. s., V Podbabě 29b, 160 00 Praha 6
Ekodomov, Kompostuj.cz, Ekonákup, Šárynka, Ekovýchova, Malý průzkumník přírody
Zrušit zasílání novinek z Ekodomova můžete na stránce Novinky e-mailem.