Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.

Objednávkový formulář programů a dílniček

Informace
Máte-li zájem o více programů, je potřeba vyplnit a odeslat formulář pro každý vybraný výukový program zvlášť.

EVP je zpravidla připraven pro skupinu 15 – 20 žáků.
Pokud je počet žáků ve skupině vyšší než 20 (platí pouze pro ZŠ, nevztahuje se na MŠ), je nutné, aby se do programu zapojil jejich pedagogický dozor. Za příplatek je možné objednat dalšího lektora.

Lektor zajišťuje odbornou část programu nikoliv dozor nad dětmi, proto, prosím, v případě potřeby, dbejte na to, aby pedagog děti vhodně usměrnil.

Máte-li zájem o realizaci programu u nás, v zahradě Šárynka (pokud je tato možnost u programu uvedena), napište tuto informaci do poznámky.

Upozornění: Realizaci programu je nutné v případě potřeby (nemocné děti, nečekaná jiná akce aj.) zrušit minimálně 48 hodin předem, a to prostřednictvím emailu koordinátorce programů: jitka.vinklerova@ekodomov.cz ! Jinak Vám budeme účtovat storno poplatek v hodnotě minimální ceny za program, tj. 650 Kč.
Fakturační údaje
Místo realizace
Kontaktní osoba
Výukové programy

Mám zájem o variantu programu pro 3-leté děti (MŠ)DescriptionNevztahuje se na ZŠ.Calendar
Calendar

Pokud bude ve skupině více než 20 dětí (jen pro ZŠ, nevztahuje se na MŠ):DescriptionPokud je počet žáků ve skupině vyšší než 20 (platí pouze pro ZŠ, nevztahuje se na MŠ), je nutné, aby se do programu zapojil jejich pedagogický dozor. Za příplatek je možné objednat dalšího lektora.

Odeslání formuláře

Mám zájem stát se partnerem Kompostuj.cz *

Partnerem Kompostuj.cz se může stát každá škola, která třídí biomateriál nebo kompostuje. Zapojením do projektu ukazujete, že sběr organických zbytků a jejich kompostování je normální. Zapojením získáte možnost zdarma využívat materiály ke stažení. Máte-li o partnerství zájem, vyplňte prosím formulář Chci se stát partnerem.

Mám zájem dostávat informace a novinky z Ekodomova *

Důležitá informace: Od 1. března 2017 probíhají veškeré platby za ekologické výukové programy a ekodivadla pouze bankovním převodem. Platby v hotovosti již nejsou možné. Toto opatření je nutné z důvodu implementace systému elektronické evidence tržeb (EET), která se naší organizace také dotýká. Fakturu za realizovaný program Vám vystavíme vždy po realizaci.

Závěrečné ustanovení: Potvrzuji, že uvedené údaje jsou správné a souhlasím s jejich zpracováním. S osobními daty bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. Osobní údaje jsou shromažďovány pouze pro vnitřní potřeby organizace Ekodomov, z.s.

CAPTCHA image for SPAM prevention Nemůžete-li kód přečíst,
klikněte zde.