Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.

Mimopražské exkurze do provozů na zpracování odpadů

KATALOG exkurzí do provozů na zpracování odpadů (PDF 4,95 MB)

Návštěvy jednotlivých mimopražských provozů jsou řešené komplexně v rámci balíčků tak, aby se žáci seznámili s různými způsoby nakládání s odpady či jejich využitím a hlouběji tak pochopili problematiku odpadového hospodářství.

Složení jednotlivých balíčků naleznete v katalogu.

Jednotlivé balíčky exkurzí jsou poskytovány ve školním roce 2018/2019 pro pražské základní a střední školy opět ZDARMA. Pro tyto balíčky exkurzí je zdarma zajištěna autobusová doprava od školy či jiného dostupného místa. Jejich POČET JE však OMEZEN.

Prosíme pedagogy, aby balíčky objednávali s dostatečným časovým předstihem v dobré dostupnosti od školy, abychom mohli garantovat časový rozpis jednotlivých balíčků exkurzí.

V období listopad – březen (duben) bude za návštěvu skládky komunálních odpadů poskytnuta  náhradní exkurze, neboť jejich návštěva je závislá na počasí.

Exkurze budou provedeny v rámci jednoho výjezdu v pořadí podle dohody s danými provozy, délka výjezdu je součtem času potřebného pro dopravu a délky trvání jednotlivých exkurzí.

Balíčky mohou být modifikovány v závislosti na aktuální situaci v jednotlivých provozech.

Zároveň pedagogy prosíme, aby žákům zdůraznili nutnost pevné obuvi.

Exkurze lze OBJEDNAT prostřednictvím objednávkového formuláře či u koordinátorky exkurzí Terezy Zelenkové na kontaktním e-mailu tereza.zelenkova(at)ekodomov.cz nebo telefonním čísle 792 310 994.

Zrušení exkurze je možné nejpozději 2 dny před vlastní návštěvou provozu, v případě zrušení  exkurze v konkrétní den, či den předem jsou škole účtovány náklady na koordinátora projektu a storno poplatek za objednaný autobus.

04.10.2018 18:54

 

Exkurze pořádá Magistrát hl. m. Prahy

Magistrát hl. m. Prahy
 
 

Partnerské provozy

  • ACWA Power Beatona BioEnergie s.r.o.
  • EKO-KOM, a.s.
  • IPODEC - ČISTÉ MĚSTO a.s.
  • Veolia Česká republika, a.s.
  • Pražské služby a.s.
 
Domů Ekovýchova Ekologické exkurze Mimopražské exkurze do provozů na zpracování odpadů