Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.
 

Pražské exkurze do provozů na zpracování odpadů a Mimopražské exkurze do provozů na zpracování odpadů

Exkurze do provozů zpracovávajících odpad organizuje Ekodomov. Exkurze do provozů na zpracování odpadů byly finančně podpořeny Magistrátem hl. m. Prahy. Podrobnosti k pražským a mimopražským exkurzím, které zajišťuje Ekodomov, najdete i na stránkách:

KATALOG exkurzí do provozů na zpracování odpadů (PDF, 2,76 MB)

Jak objednat exkurze do provozů na zpracování odpadů

Exkurze zajišťované Ekodomovem lze objednat prostřednictvím objednávkového formuláře či u koordinátora exkurzí Ing. Pavla Míchala na kontaktním e-mailu pavel.michal(at)ekodomov.cz nebo telefonním čísle 792 310 994.

Zrušení exkurze je možné nejpozději 2 dny před vlastní návštěvou provozu, v případě zrušení exkurze v konkrétní den, či den předem jsou škole účtovány náklady na koordinátora projektu a u mimopražských exkurzí je účtován také storno poplatek za objednaný autobus.

 

Exkurze do komunitních zahrad a rodinných farem

Exkurze do komunitních zahrad a rodinných farem organizuje Ekodomov ve spolupráci s Ekocentrem Koniklec, Pro-bio ligou a Kokozou.

Při výběru exkurzí si prosím pečlivě prostudujte náš společný KATALOG do komunitních zahrad a rodinných farem (PDF, 13 MB), kde pod každou exkurzí naleznete kontakt na příslušnou organizaci a koordinátora. 

Exkurze do komunitních zahrad a rodinných farem byly finančně podpořeny Magistrátem hl. m. Prahy, žáci na ně přispívají 30 Kč, které pokrývají náklady materiál a věci, které si pak odnesou domů.

Podrobnosti k exkurzím, které zajišťuje Ekodomov, najdete na stránce:

Jak objednat exkurze do komunitních zahrad a rodinných farem

Exkurze objednávejte přímo u koordinátora exkurzí Ing. Pavla Míchala na kontaktním e-mailu pavel.michal(at)ekodomov.cz nebo telefonním čísle 792 310 994.

 

Exkurze do provozů obnovitelných zdrojů energie a Ornitologické exkurze v Praze

Ekodomov v rámci rozšíření a zkvalitnění nabídky pořádá exkurze do provozů obnovitelných zdrojů energie a exkurze na různé pražské ptačí lokality.

Na tyto exkurze se nevztahuje podpora Magistrátu hl. m. Prahy a proto jsou ve školním roce 2017/2018 zpoplatněné.

Podrobnosti k těmto exkurzím najdete na stránkách:

Jak objednat exkurze do provozů obnovitelných zdrojů a na ornitologické exkurze

Exkurze objednávejte přímo u koordinátora exkurzí Ing. Pavla Míchala na kontaktním e-mailu pavel.michal(at)ekodomov.cz nebo telefonním čísle 792 310 994.

 

Exkurze byly finančně podpořeny Magistrátem hl. m. Prahy.

Magistrát hl. m. Prahy
 
 

Partnerské provozy

  • ACWA Power Beatona BioEnergie s.r.o.
  • EKO-KOM, a.s.
  • IPODEC - ČISTÉ MĚSTO a.s.
  • Veolia Česká republika, a.s.
  • Pražské služby a.s.
 
Domů Ekovýchova Ekologické exkurze