Vracíme, co si bereme. Víme jak, víme proč.

Kde nás najdete


Šárynka (pozemek s jurtami)
V Šáreckém údolí
(cca 300m od kanceláře)

Ekodomov, z. s. (kancelář)
V Podbabě 29b
Praha 6 - Dejvice

Jak se k nám dostanete ...

Kontakt:
Mgr. Světlana Sarkisjanová
Vedoucí Dětského klubu Šárynka
tel.: 734 406 003
svetlana.sarkisjanova(at)ekodomov.cz

Zřizovatel: Ekodomov, z. s.

Zápisy a dny otevřených dveří

Den otevřených dveří

Je určen zájemcům z řad veřejnosti, ale především rodičům, kteří si chtějí prohlédnout školku za provozu a vyptat se na všechno, co je ohledně lesní MŠ zajímá. Zájemci si budou moci prohlédnout zahradu, zázemí a prostory školky a také budou moci zpovzdálí sledovat program ve školce.

Nejbližší den otevřených dveří: momentálně není vypsán termín

Pokud Vás k nám nepřivádí rodičovský záměr, a přicházíte jen na Den otevřených dveří, nemusíte se registrovat. (Po skončení výkladu a prohlídce školky následuje zápis pro zájemce o docházku).

Na den otevřených dveří doporučujeme oblečení dle počasí.

Sraz je v kanceláři Ekodomova na adrese V Podbabě 29b, Praha 6 (zvonek Ekodomov).

Jak se k nám dostanete...

 

Zápis

Zápis probíhá formou individuálního rozhovoru s rodiči za přítomnosti dítěte. Přijetí dítěte do DK Šárynka předchází vyplnění přihlášky a dotazníku. Do školky přijímáme děti od 3 let, výjimečně mladší. Hlavním kriteriem pro přijetí je zájem o vzdělávání typu lesní MŠ. Rozhodnutí o přijetí je vydáváno začátkem června. Děti jsou přijímány dle aktuálních uvolněných míst i v průběhu roku.

Vezměte s sebou vaše děti. Zápis bude probíhat v jurtě třídy Pod smrkem, ve kterém není v pátek provoz, takže k dispozici bude zahrada i samotná jurta pro čas před individuálním rozhovorem. Doporučujeme (dětem i rodičům) oblečení vhodné do přírody na základě aktuálního počasí. Přítomnost obou rodičů je vítána. Jeden se v případě potřeby může věnovat dítěti, druhý bude mít volnější kapacitu na výklad a dotazy.

Nejbližší zápis: momentálně není vypsán termín

Na zápis je potřeba se registrovat.

Zápis je určený pro obě třídy Šárynky.

9:00 - 10:30 - První část zápisu tvoří provedení po prostoru školky a informační schůzka (otevřená veřejnosti), která je obsahem Dne otevřených dveří naplánovaného na ten samý den. Dozvíte se všechny potřebné vstupní informace - doporučujeme této části se rozhodně zúčastnit.

10:30 - 13:30 - Začínají individuální pohovory, ve kterých máme možnost se osobně potkat s Vámi a Vaším dítětem, zodpovědět nezodpovězené. Pokud by počet zájemců o zápis přesáhl 12, uskuteční se další zápis v rozmezí několika nejbližších dnů.

Registrace na zápis...

Jak se k nám dostanete...
(JURTY - k nim budeme po srazu pokračovat, od kanceláře je to cca 200 m)

V případe dotazů kontaktujte vedoucí dětského klubu.

 

26.03.2019 11:51